FOTO Koka izgubila protiv Dalmatinke uoči dulje pauze u prvenstvu Foto: Martin Novosel

FOTO Koka izgubila protiv Dalmatinke uoči dulje pauze u prvenstvu

VV | 23.10.2022. u 19:05h | Objavljeno u Sport

U današnjem šestom kolu Prve HRL za žene, Koka je na domaćem terenu željela pobijediti Dalmatinku koja je dan ranije odigrala susret protiv Podravke i upisala poraz 39:18, ali je varaždinski sastav ipak poražen s 28:22.

Koka je samo na početku utakmice imala rezultatsku prednost, ali je Dalmatinka već oko 18. minute preuzela kontrolu nad susretom i do kraja utakmice održavala prednost od barem dva gola. U 50. minuti su imali najveću prednost od sedam golova i susret su relativno mirno priveli kraju.

Igračice Koke su se napromašivale u današnjem susretu, upisale su čak 19 promašaja ili obrana protivničke golmanice. Hana Laptoš, Martina Krajpl i Lara Perić su zabile svaka po četiri gola, Jana Markulinčić i Sara Rogina tri gola, Nika Strahija je zabila dva, Ira Resman i Ines Pifar zabile po jedan gol.

Koka sljedeći susret igra tek 26. studenog s obzirom da ženska seniorska reprezentacija igra Europsko prvenstvo od 4. do 20. studenog koje se igra u Sloveniji, Crnoj Gori i Sj. Makedoniji.