FOTO Kitro Varaždin vodio 2:0, ali na kraju je slavio Centrometal Foto: Martin Novosel

FOTO Kitro Varaždin vodio 2:0, ali na kraju je slavio Centrometal

| 25.10.2020. u 20:52h | Objavljeno u Sport

Seniori Kitro Varaždina su u današnji susret 6. kola Superlige protiv Centrometala ušli kao favoriti za pobjedu i nakon prvog seta se činilo da će do pobjede doći i laganije od očekivanog.

Prvi set je varaždinski sastav uzeo s uvjerljivih 25:13, drugi je već u samoj završnici bio pod upitnikom, ali su i tu slavili s 26:24. Nakon toga je uslijedio očigledan pad u koncetraciji, sve uske situacije su išle na stranu Centrometala, a i blok Kitro Varaždina nije uspio zaustaviti napade gostiju koji su redom uzeli treći, četvrti i u konačnici peti set s 25:19, 25:18  te 15:13.

Na žalost, ni seniorke kluba nisu bile bolje sreće. Jučer su gostovale kod Nove Gradiške i kao i seniori su izgubile s 3:2 (20:25, 21:25, 25:12, 25:22, 15:11). Seniori u idućem kolu pauziraju, a sljedeći protivnik je Mladost koja će ih ugostiti u Zagrebu u sklopu 8. kola.