FOTO Kitro Varaždin izgubio protiv zagrebačke Mladosti u tri seta Foto: Martin Novosel

FOTO Kitro Varaždin izgubio protiv zagrebačke Mladosti u tri seta

| 26.11.2021. u 08:26h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je dočekao jučer zagrebačku Mladost na svom terenu u Areni Varaždin u sklopu 8. kola Superlige, ali nije uspio ostvariti nešto više od 3:0 poraza.

Prvi set je završio 25:18 u korist Mladosti, drugi je bio nešto bolji s 25:19, a treći je završio s 25:17 prednosti za Mladost.

Kitro Varaždin je unatoč porazu i dalje u vrhu tablice na četvrtom mjestu s pet pobjeda i tri poraza ispred petoplasiranog Centrometala sa ćčetiri pobjede i tri poraza te iza trećeplasirane Ribole Kaštele sa šest pobjeda i jednim porazom.

Sljedećeg tjedna, Kitro Varaždin putuje na gostovanje kod Siska te se nada povratku na pobjedničke staze.