FOTO Kitro Varaždin izgubio od Ribole Kaštele nakon velike borbe u pet setova

VV | 25.10.2022. u 08:12h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je jučer na domaćem terenu u Areni Varaždin igrao domaći susret četvrtog kola Superlige u kojem je protiv Ribole Kaštele pružio sjajan otpor, ali na kraju pao u pet setova.

Prvi set je glatko pripao gostima sa 25:16, drugi je bio izjednačen do samog kraja te je varaždinski sastav slavio sa 28:26, u trećem setu je Kitro V. uzvratio gostima za visoko izgubljeni prvi set jednakom mjerom rezultatom 25:16, u četvrtom setu se činilo da će Kitro V. uzeti pobjedu kod vodstva 18:12, ali su gosti ipak u završnici uzeli taj set sa 28:26, dok je posljednji peti seti ipak pripao gostima sa 15:12.

Nakon napornog rasporeda u Challenge Cupu i domaćem prvenstvu, Kitro Varaždin u sljedećem 5. kolu ide u goste kod predzadnjeg Zadra i prema svemu sudeći, trebali bi osvojiti pobjedu na gostovanju.