FOTO Kitro Varaždin imao najveću šansu u drugom setu, poraz u tri seta od Mladosti

| 12.3.2021. u 21:38h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin pokušao je pružiti dobar otpor protiv Mladosti, ali je zagrabačka momčad bila još jednom uvjerljiva protiv varaždinske momčadi slavivši 3:0 u današnjem 19. kolu Superlige.

Prvi set su zagrebaši dobili s 25:17, najveća šansa stigla je u drugom setu za varaždinski sastav gdje su bili veoma blizu osvajanja, ali su ipak izgubili 26:24, dok su treći set izgubili identično kao i prvi set.

U nedjelju, Kitro Varaždin igra još jedan susret, utakmicu 21. kola protiv Rovinja koja će biti na rasporedu u 16 sati.