FOTO Kitro Varaždin bio na pragu petog seta, ali na kraju poraz od Murse u četiri seta Foto: Martin Novosel

| 13.11.2021. u 20:32h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je danas u sklopu sedmog kola Superlige ugostio vodeću i neporaženu Mursu iz Osijeka i napravio im što nijedna momčad do sada nije, uzela im set. Kitro Varaždin je na kraju upisao 3:1 poraz.

Prva dva seta nisu izgledala dobro za varaždinsku momčad i izgubljena su gotovo bez prave borbe rezultatom 25:16. Ipak, varaždinski sastav se budi  trećem setu i osvaja ga s 25:22. U četvrtom setu se vodi ravnopravna borba, Kitro Varaždin je do sredine seta vodio i po par poena razlike, a u samu završnicu se išlo poen po poen za svaku momčad u kojem je Mursa ipak imala više iskustva i slavila s 25:22.

Sljedećeg tjedna, neće biti utakmice u Superligi već se igra osmina finala Hrvatskog kupa, a Kitro Varaždin ide na gostovanje u Rovinj gdje će igrati protiv istoimenog protivnika, dok će za dva tjedna ugostiti zagrebačku Mladost u sklopu 8. kola Superlige, još jednu neporaženu momčad.