Varteks je bio bolji u prvom dijelu, ali nije uspio postići pogodak već ga je primio u drugom dijelu Foto: Martin Novosel

| 18.8.2018. u 19:52h | Objavljeno u Sport

Utakmicama 1. kola danas je počelo novo prvenstvo u Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin. Varteks je u Sračincu odigrao s Nedeliščem 1:1, a izjednačujući gol vrijedan boda postigao je Veldin Karić u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena nakon isteka 90. minute. Strijelac za Nedelišće bio je Nikola Pomper u 52. minuti.

Bednja je slavila u Murskom Središću pobijedivši domaćeg Rudara 1:0, a gol odluke postigao je Ante Kulji iz kaznenog udarca u 39. minuti. Jalžabet je s 2:1 bio bolji u Novom Selu Rok od domaćeg Omladinca, golovima Dominika Bručića u 41. i Kristijana Janušića u 66. minuti nadmetanja.