Mladost (Vž) nije uspjela iznenaditi Podravinu, gosti iz Ludbrega su slavili 4:0 Foto: Martin Novosel

| 5.9.2018. u 19:44h | Objavljeno u Sport

Poznati su svi četvrtfinalisti Kupa ŽNS Varaždin. Svi favoriti su prošli osminu finala, a najbliže senzaciji je došla Mladost (M) koja je na svojem terenu namučila Jalžabet i tek nakon raspucavanja s bijele točke izgubila susret (4:4 nakon 90 minuta, 9:8 za Jalžabet nakon penala).

Mladost (M) je držala prolaz u četvrtfinale sve do 87. minute, kada je kod 4:3 vodstva domaćina Jalžabet spasio gol Dominika Bručića.

U ostalim susretima, Podravina iz Ludbrega je sa 4:0 slavila protiv Mladosti (), a uvjerljivo su još slavili Polet (T) sa 7:0 kod Slobode (T), Varteks sa 6:0 u gostima kod Plitvice (S), Vinica na domaćem terenu je sa 6:0 slavila protiv Beretinca, dok je Nedeljanec u gostima sa 4:1 pobijedio Dravu (), Bednja na domaćem terenu s 5:3 svladala Plitvicu (G), a Varaždin je sa 7:1 slavio protiv Ivančice.

Susreti četvrtfinala su na rasporedu 3. listopada.