FOTO Ivančica i Budućnost slavili, Novi Marof i Polet (T) remizirali Foto: Martin Novosel

FOTO Ivančica i Budućnost slavili, Novi Marof i Polet (T) remizirali

VV | 11.3.2023. u 20:45h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana tri susreta prvog proljetnog 15. kola sezone 2022/2023 u kojem je Ivančica na gostujućem terenu kod Mladosti (M) sa 2:0, Budućnost je slavila na gostovanju kod Zelengaja sa 3:1, dok su Novi Marof i Polet (T) odigrali remi bez golova.

Ivančici je na gostovanju u Margečanu pobjedu od 2:0 donio Eduard Vusić golovima u 14. i 25. minuti, dok su pobjedu Budućnosti svojim golovima donijeli Igor Margetić Igor u 2. minuti, Dino Papec u 58. minuti te Karlo Strunje u 67. minuti susreta, dok je jedini gol za domaćina zabio David Vrček u 56. minuti susreta.

U susretu Novog Marofa i Poleta (T) isključen je Dominik Broz koji je zaradio dva žuta kartona, prvi u 59. minuti zbog preoštrog starta i drugi u 87. minui također zbog preoštrog starta.

Nedjeljne utakmice, 15:00 sati: