FOTO Igraju se utakmice 2. kola Kupa varaždinskog ŽNS-a, bili smo na dva susreta Foto: Dražen Novosel

| 13.8.2022. u 19:55h | Objavljeno u Sport

Danas se igralo sedam utakmica 2. kola Kupa Županijskog nogometnog saveza.

Orač je na svom terenu u Petrijancu izgubio od Plitvica (S) 1:6, a hat trick postigao je Dominik Masten. Mladost (VŽ) je kao domaćin pobijedila Bukovčan 1:0, golom Morisa Kuhte, Čevo je pred svojim gledateljima izgubila od Novog Marofa 1:5, uz dva gola Tomislava Harmicara.

Gora je nakon izvođenja jedanaesteraca bila bolja od Radničkog 5:3, a poslije 90 minuta bilo je 2:2. I utakmica između Mladosti (M) i Slobode (T) riješena je nakon izvođenja jedanaesteraca 6:7, nakon što je u 90 minuta rezultat bio 3:3.

Udarnik 32 je izgubio od Podravine 0:8, pri čemu je čak četiti gola postigao Tomislav Herceg.

Polet (T) je kao domaćin pobijedio Mladost (S) 4:3. Dva je gola za domaćina postigao Ivan Vagjunec,a utakmica je riješena u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena, golom Tina Dvorskog.

Sutra od 18 sati sati igrat će Nova Ves – Vratno, Polet (C) – Nedeljanec, Podravac Kitro – Karlovec, Vindija – Varteks
Mladost (VT) – Jalžabet, Obreš – Ivančica, Beretinec – Zadrugar i Razvitak – Drava-Ajax.

U ponedjeljak, 15. kolovoza u 17 sati sastat će se Polet (M) – Bednja.