FOTO I rukometaši Ivančice oprostili se od Kupa, dok je bilo snage dobro su parirali Poreču Foto: Dino Možek

| 16.2.2022. u 21:34h | Objavljeno u Sport

I momčad Ivančice oprostila se od daljnjeg natjecanja u hrvatskom rukometnom Kupu, nakon što su u večerašnjem susretu osmine finala, koji je odigran u školsko - sportskoj dvorani Srednje škole u Ivancu, izgubili od sastava Poreča rezultatom 34:26, poluvrijeme 17:13 za ivanečki sastav.

Nakon što su domaći rukometaši imali na poluvremenu prednost od 4 gola, igrači Poreča su za tri minute drugog dijela prvo izjednačili rezultat, a nakon toga i prešli u vodstvo te na kraju potvrdili ulogu favorita.

Najefikasniji na susretu bio je igrač Poreča Antonio Ljubić s 13 golova, dok ih je 5 pridodao Matija Rađaković. Kod Ivančice 7 je golova postigao Leon Grahek, 6 Marko Malioć, a 4 Luka Zrinski.