Hrvatski izbornik Zlatko Dalić prilikom dolaska na turnir razgovarao je s njegovim organizatorima Foto: Dražen Novosel

| 10.12.2017. u 09:32h | Objavljeno u Sport

U varaždinskoj Areni jučer i danas održava se malonogometni Arena Varaždin festival Kup, u organizaciji NK Varaždin. Jučer je odigran turnir za igrače rođene 2006. godine, u kojem je prvo mjesto osvojio Bjelovar koji je u finalu pobijedio Aluminiji iz Kidričeva.

Najbolje plasirana domaća ekipa bio je Varteks koji je zauzeo 4. mjesto, izgubivši u susretu za 3. mjesto od Međimurja, nakon sedmeraca, a u regularnom dijelu utakmica je završila bez golova 0:0. Momčad Varaždina zaustavljena je u četvrtfinalu.

Podršku turniru dolaskom na finalne susrete dali su hrvatski izborniK Zlatko Dalić i predsjednik NK Varaždina Stjepan Cvek. Turnir je danas nastavljen utakmicama igrača rođenih 2008. godine, a prijavljene su, kao i jučer, 32 momčadi iz Slovenije i Hrvatske.