FOTO Elitna liga: Nedeljanec u općinskom derbiju Vidovca svladao Budućnost Foto: Martin Novosel

FOTO Elitna liga: Nedeljanec u općinskom derbiju Vidovca svladao Budućnost

| 23.10.2022. u 19:40h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 10. kola Elitne lige, igrao se derbi općine Vidovec u kojem su snage odmjerili Nedeljanec i Budućnost. Nedeljanec je na domaćem terenu slavio s visokih 5:0. Tomislav Medved je zabio za 1:0 u 8. minuti, na rezultat 2:0 je povisio Josip Šestak u 29. minuti, Luka Modrić je bio strijelac pogotka za 3:0 u 53. minuti, Dejan Kučko je zabio za 4:0 u 75. minuti dok je konačnih 5:0 postavio Jurica Hanžek u 83. minuti susreta.

Iako je također u Margečanu danas palo pet golova, raspodjela je bila puno ravnomjernija. Mladost (M) je svladala Novog Marofa sa 3:2 i to preokretom u drugom poluvremenu. Novi Marof je nakon prvih 45 minuta vodio sa 2:0 pogotcima Vedrana Brdara u 1. i Lukasa Stojaka u 37. minuti susreta, ali je domaćin u drugom poluvremenu nadoknadio minus i nadmašio goste po broju golova pogotcima Antonija Zrna (AG) u 51. minuti, Marka Kovačića u 58. minuti te Margeta Piskača u 82. minuti susreta.

Polet (T) je na domaćem terenu svladao Dubravku-Zagorca sa 4:0. Strijelci za domaću momčad su bili Renato Sakač u 26. minuti, Dino Bahat u 42. minuti, Kristijan Janušić u 65. minuti i Denis Bartolec u 67. minuti susreta.

Jalžabet je na domaćem terenu dočekao Plitvicu (G) te slavio sa 2:0. Po jedan gol u oba poluvremena su zabili Borko Božić  38. minuti te Davor Amanović u 74. minuti susreta.