FOTO Elitna liga: Gostujuće pobjede u nedjeljnim susretima, slavili Polet (C) i Novi Marof Foto: Martin Novosel

| 22.10.2023. u 18:20h | Objavljeno u Sport

U današnje dvije utakmice 10. kola Elitne lige, gosti su ostvarili pobjede i uzeli tri boda s gostovanja.

Budućnost je na domaćem terenu izgubila od Poleta (C) sa 2:0. Rok Težak je zabio gol za 1:0 prednost Poleta (C) u 19. minuti susreta, dok je konačnih 2:0 postavio Martin Pavličević u 84. minuti susreta. Ovo je druga pobjeda Poleta (C) sezone, a prvu su ostvarili u prošlom kolu.

Novi Marof je slavio na gostovanju kod Mladosti (M) sa minimalnih 1:0. Jedini gol pao je u 20. minuti susreta, a strijelac je bio Mislav Sakač.