FOTO Elitna liga: Novi Marof i Nedeljanec podijelili bodove u derbiju kola Foto: Martin Novosel

FOTO Elitna liga: Novi Marof i Nedeljanec podijelili bodove u derbiju kola

VV | 8.4.2023. u 18:32h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana tri susreta 19. kola Elitne lige, a u Novom Marofu se odigrao derbi kola između šestoplasiranog Novog Marofa i drugoplasiranog Nedeljanca koji je završio remijem.

Nedeljanec je poveo pogotkom Tomislava Medveda u 47. minuti, ali je domaćin golovima Josipa Sabolića u 73. i Tomislava Harmicara u 78. minuti preokrenuo susreta. Ipak, Tomislav Medved svojim drugim golom, u samoj završnici susreta u 88. minuti, nije dozvolio slavlje domaćina te je susret završio rezultatom 2:2.

U preostala dva susreta dana, gosti su bili bolji od domaćina. Mladost (M) je na gostovanju kod Zelengaja slavila sa 3:1. Mladost (M) je povela 2:0 pogotcima Jurice Prašnjaka u 7. minuti te Marka Kovačića u 16. minuti susreta, David Vrček je za Zelengaj smanjio na 2:1 pogotkom u 56. miniti, dok je konačnih 3:1 postavio Karlo Jug u 72. minuti. Zelengaj je susret završio s igračem manje jer je dva žuta kartona, prvi u 59. i drugi u 70. minuti, skupio Marin Malarić.

Jalžabet je također kao gost bio bolji od svog domaćina Poleta (C) sa 2:0. Filip Omazić je zabio gol za 1:0 u 54. minuti, dok je konačnih 2:0 postavio Marko Lučić u 81. minuti susreta.

NEDJELJA - 9. 4. 2023. u 16:30 sati: