Dubravka Zagorac je danas na svom terenu ugostila momčad Rudara iz Murskog Središća Foto: Dražen Novosel

| 7.10.2018. u 17:27h | Objavljeno u Sport

u današnjim susretima 8. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin Dubravka Zagorac je na svom terenu u Turčinu ugostila Rudar iz Murskog Središća i izgubila rezultatom 3:1, a jedini gol za domaće postigao je Borna Belaj.

Bednja je igrala u Domašincu s domaćim Dinamom od kojeg je izgubila 3:2,dok je Jalžabet je izgubio u Nedelišću od istoimenog domaćina rezultatom 4:0.

Nedeljanec je danas ujutro pobijedio u Čakovcu domaću Slogu 2:0 (2:0), iako su od 27. minute imali igrača manje jer je u pet minuta dvije opomene i isključenje zaradio Tomislav Gredelj. Oba je gola postigao Marko Kovačić. Novi Marof je na svom terenu pobijedio Omladinac, golovima Nedima Halilovića i Dominika Zeke.