Nova Ves (zeleni dres) je izgubila domaći susret protiv Poleta iz Martijanca s 2:0 Foto: Martin Novosel

FOTO Dinamo (B) zabio Podravcu Kitru sedam, Zadrugar šest golova Novakovcu

| 23.8.2020. u 21:22h | Objavljeno u Sport

U današnja sedam susreta 2. kola Druge ŽNL, palo je čak 35 golova, a tri susreta su zaslužna za čak 21 gol.

Najviše golova palo je u Sesvetama Ludbreškim gdje je Podravac Kitro izgubio sa čak 7:1 protiv Dinama 01. Luka Levatić je zabio hat-trick golovima u 15., 31. i 35. minuti susreta, Patrik Kolman zabio je dva gola u 27. i 45. minuti, a po jedan gol su još zabili Mario Zadravec u 63. i Marko Hajec u 88. minuti iz kaznenog udaraca, dok je jedini gol domaćina zabio Mladen Vađunec u 18. minuti iz kaznenog udarca.

Susret s drugim najvećim brojem golova igrao se u Klenovniku gdje je Orač iz Petrijanca protiv Klenovnika slavio s 5:2. U 1. poluvremenu, golove za goste su zabili Miko Mirel i Petar Flegar u 11. i 18. te 12. i 39. minuti susreta. U drugom poluvremenu, domaćin je golovima Antonija Kolareka i Josipa Gladovića u 64. i 68. minuti smanjio na 4:2, a Andrej Knežević je u 86. minuti postavio konačnih 5:2.

Najuvjerljiviju pobjedu dana je ostvario Zadrugar iz Hrastovskog koji je sa 6:0 slavio na gostovanju kod Novakovca. Karlo Kolak je zabio za 1:0 u 26. minuti, Marko Janković je postigao hat-trick golovima u 50., 68. i 86. minuti susreta, dok je dvostruki strijelac bio Patrik Mraz golovima u 84. i 89. minuti.

U preostalim susretima, Mladost (S) je slavila s 5:0 protiv Rudara 47, Nova Ves je izgubila od Poleta iz Martijanca s 2:0, a Mladost iz Varaždinskih Toplica je slavila s 1:0 na gostovanju kod Mladosti iz Šemovca.