Dominik Novak bio je strijelac tri gola na večerašnjem susretu u Graberju protiv Bjelovara Foto: Martin Novosel

| 20.9.2019. u 21:26h | Objavljeno u Sport

Golom Filipa Jurišića u posljednjim trenucima susreta momčad Bjelovara, novi sudionik Paket 24 Premijer rukometne lige, večeras je u susretu 1. kola novog prvenstva, pobijedila u dvorani u Graberju domaći GRK Varaždin 1930 rezultatom 24:23, poluvrijeme 11:9.

Gosti su bili u prednosti većim dijelom susreta, GRK Varaždin 1930 je izjednačio na 5:5 u 17. minuti susreta, te na 23:23 u posljednjoj, 60. minuti nadmetanja, iako su gosti imali u završnici utakmice prednost od 22:18. No, na kraju je Bjelovar, šestim golom Filipa Jurišića, odnio bodove iz dvorane u Graberju, nanijevši Dabrovima neugodan i neočekivani poraz na otvaranju novog prvenstva.

Kod domaćina najefikasniji je bio Jurica Vidaček sa 6 golova, 4 je postigao Frano Vujović, a po 3 su pridodali Tomislav Špruk, Dominik Novak i Matej Šagij. Kod Bjelovara prvo je ime bio vratar Dubravko Grgić, koji je samo u prvih 30 minuta imao 8 obrana, a uz Filipa Jurišića efikasni su bili Domagoj Grizelj s 5 i Domagoj Smojver s 4 gola.