FOTO Cratis Varaždin završio regularni dio sezone porazom, slijedi playoff Foto: Martin Novosel

FOTO Cratis Varaždin završio regularni dio sezone porazom, slijedi playoff

vv | 16.3.2024. u 20:55h | Objavljeno u Sport

Cratis Varaždin je na domaćem terenu dočekao Ribolu Kaštelu u posljednjem 22. kolu regularnog dijela prvenstva Superlige i upisao 3:2 poraz u dramatičnoj završnici petog seta rezultati po setovima su bili 25:21 za Cratis Varaždin u prvom, 25:18 za Ribolu Kaštelu u drugom, 25:20 za Cratis Varaždin u trećom, 25:22 za Ribolu Kaštelu u četvrtom  15:13 za Ribolu Kaštelu u petom setu.

Konačni raspored na tablici je sljedeći, Mladost je prva, Ribola Kaštela druga, Mursa treća, Centrometal četvrti, Marsonia peta, a Cratis Varaždin šesti. Prve dvije ekipe su već osigurale plasman u polufinale Superlige, a ekipe od trećeg do šestog mjesta već u srijedu igraju utakmice za plasma u polufinale.

Cratis će igrati protiv Murse, dok će Marsonia igrati protiv Centrometala za plasman u polufinale.