FOTO Cratis Varaždin pao nakon četiri seta borbe protiv Mladosti u polufinalu kupa Foto: Martin Novosel

| 28.2.2024. u 20:13h | Objavljeno u Sport

Uz glasnu podršku s tribina, Cratis Varaždin je danas dočekao zagrebačku Mladost u polufinalu Hrvatskog odbojkaškog kupa Vinko Dobrić te je nakon 121 minute igre morao priznati poraz protiv jedine neporažene momčadi u Superligi ove sezone. Mladost je na kraju slavila sa 3:1.

Prvi set je pripao Mladosti sa 25:19, drugi se mogao zakomplicirati, ali je Mladost još jednom bila bolja sa 25:23, u trećem setu se varaždinski sastav spasio od poraza bez osvojenog seta te su slavili sa 27:25, dok je četvrti na kraju ipak uvjerljivo otišao na stranu zagrebačkog sastava sa 25:18. Mladost u finalu čeka boljeg iz ogleda Ribole Kaštele i Murse.

Cratis Varaždin će ovog vikenda još jednom igrati protiv iste momčadi, Mladosti. U sklopu 19. kola Superlige idu na gostovanje u Zagreb, u subote, 2. ožujka, utakmica počinje u 17:30 sati.