FOTO Čevo protiv Drave-Ajaxa u završnici preokrenuo poraz u pobjedu Foto: Martin Novosel

FOTO Čevo protiv Drave-Ajaxa u završnici preokrenuo poraz u pobjedu

| 19.8.2023. u 21:49h | Objavljeno u Sport

U današnja prva dva susreta nove sezone u Prvoj ŽNL, vidjeli smo polovičan učinak domaćih momčadi.

Čevo je na domaćem terenu dočekalo Dravu-Ajax i slavilo na kraju s 3:2, nakon što su 15 minuta prije kraja susreta gubili s 2:1. Drava-Ajax je povela golom Luke Cerovečkog u 42. minuti, Silvio Jagić je pogotkom u 47. minuti izjednačio rezultat, Marko Šantor je golom u 75. minuti još jednom donio prednost Dravi-Ajax, dok je domaćin golovima Dejana Blažija u 78. minuti te Silvija Jagića u 88. minuti preokrenuo utakmicu i osvojio sva tri boda.

U drugoj utakmici dana, Mladost (S) je na gostovanju kod Zelengaja upisala uvjerljivu 6:0 pobjedu. Iako se iz prve nije činilo da će susret biti toliko jednosmjeran, nakon što su gosti pogotkom Luana Santosa Oliveire Bispa u 19. minuti poveli 1:0 i istim rezultatom otišli na predah, u drugom je uslijedila golijada, a pogotke su postigli Bojan Brlek u 63. i 74., Dražen Vukina u 69., Borna Mihalić u 88. i Toni Klarić u 90. minuti susreta.