Marin Mašić ovim je udarcem donio vodstvo Bednji nad Dubravkom Zagorac u prvom poluvremenu Foto: Dražen Novosel

FOTO Bednji županijski derbi u Turčinu, domaći poraz Ivančice

| 26.9.2020. u 18:49h | Objavljeno u Sport

Momčad Bednje iz Beletinca danas je u županijskom derbiju, u sklopu 7. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin, pobijedila u Turčinu domaću Dubravu Zagorac rezultatom 3:0,golovima Mašića, Đurina i Holija, dok je Ivančica na svom terenu u Ivancu izgubila od Mladost Kometa iz Preloga 3:0. Omladinac i Sloga odigrali su 3:3, a Međimirec je s 4:1 pobijedio Dinamo u Palovcu.

Sutra od 16 sati Nedeljanec će pred svojim navijačima ugostiti Nedelišće,Plitvica iz Gojanca će biti gost Dinama u Domašincu, a Zelengaj očekuje utakmica u Macincu protiv Centrometala. Momčad Jalžabeta svoj će susret protiv Mladosti odigrati u srijedu, od 16 sati i 30 minuta na Sportskom centru u Jalžabetu.