Ante Kulji (s loptom) donio je vodstvo Bednji, ali je morao i prije isteka 90. minute napustiti teren zbog crvenog kartona Foto: Dražen Novosel

| 4.11.2017. u 16:31h | Objavljeno u Sport

U današnjem susretu 12. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin momčad Bednje nastavila je niz neporaženosti osvojivši bod kod vodećeg Poleta u Svetom Martinu na Muri, odigravši bez pobjednika 1:1, poluvrijeme 1:0 za Bednju. Goste je u vodstvo doveo u 36. minuti susreta Ante Kulji, koji je zbog drugog žutog kartona u 65. minuti morao napustiti teren. Domaćin je izjednačio iz kaznenog udarca u 64. minuti, a strijelac je bio Tomislav Medved.

U Nedelišću su istoimeni domaćin i Međimurec odigrali 3:3. Sutra od 10 sati Sloga(Č) će ugostiti Zelengaj, a od 14 sati Novi Marof će biti domaćin Rudaru, Nedeljanec dočekuje Slobodu, Jalžabet će s novim trenerom Damirom Šmerekom ugostiti Mladost Komet, Podravina će u goste Pušćinama, a Plitvica iz Gojanca će na noge Dinamu.