FOTO 3:0 pobjede za Zelengaj i Plitvicu (S), Mladost (Vž) slavila kod Plitvice (G) Foto: Martin Novosel

| 16.3.2024. u 17:53h | Objavljeno u Sport

U današnja tri susreta 16. kola Prve ŽNL, samo je jedna gostujuća momčad došla do pobjede, a to je bila varaždinska Mladost na gostovanju kod Plitvice (G) koja je slavila sa 2:1. Plitvica (G) je povela u 18. minuti pogotkom Davida Posavca, a Mladost (Vž) je ubrzo preokrenula rezultat u svoju korist pogotcima Frana Zormana u 23. minuti i Marka Marciuša u 26. minuti susreta.

Plitvica (S) je imala idealna početak susreta protiv Drave-Ajaxa i već je vodila sa 2:0 nakon 12. minuta igre, oba pogotka zabio je Leon Pujić u 7. i 12. minuti, dok je konačnih 3:0 postavio Ivan Gerguri u 61. minuti susreta.

Slično se odvio susret u Donjem Kućanu gdje je domaći Zelengaj sa 3:0 svladao Mladost (VT). Zelengaj je poveo autogolom Antonia Meštrića u 30. minuti, na 2:0 je povisio Matija Garić u 77. minuti, a isti igrač je postavio i konačni rezultat 3:0 pogotkom u 87. minuti susreta.

NEDJELJA - 17.03.2024. u 15:30 h:
SIGETEC: Mladost (S) - Sloboda (T)
HRASTOVSKO: Zadrugar - Beretinec
TRNOVEC: Trnje - Čevo