Europski stolnoteniski kup: favoriti očekivano dobri, hrvatski Libertas ispao Foto: Ilustracija

Europski stolnoteniski kup: favoriti očekivano dobri, hrvatski Libertas ispao

VV | 15.5.2021. u 17:57h | Objavljeno u Sport

Poslije drugog dana završnog turnira Tamanneftegas Europskog stolnoteniskog kupa za muškarce u Varaždinu poznat je konačni poredak u tri od četiri skupine.

U skupini A njemački Post SV Mühlhausen 1951 e.V. i španjolski Asisa Borges Vall izborili su plasman dalje, u skupini B AS Pontoise Cergy iz Francuske i TopSpin Messina Fontalba iz Italije, dok su se u D skupini dalje plasirali austrijski klub Solex-Consult Wiener Neustad i TTC Enfireex Ostrava iz Češke. Sutra će biti odigrani preostali mečevi skupine C, nakon čega će ždrijebom biti odlučeni protivnici subotnjeg polufinala.

Valja reći kako jedini hrvatski predstavnici ovoga europskog natjecanja - dubrovački Stk Libertas Marinkolor - nije upio osigurati prolaz izgubivši od favoriziranih Nijemaca, a potom i od Španjolaca.

Rezultata mečeva drugog dana turnira:

Group A
Stk Libertas Marinkolor - Post SV Mühlhausen 1951 e.V. 0 :3
Filip CIPIN – Daniel HABESOHN 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
Miho SIMOVIC – Steffen MENGEL 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 8:11)
Tomislav JAPEC – Ovidiu IONESCU 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 10:12)

Group B
Top Spin Messina Fontalba - AS Pontoise Cergy 1 :3
Andrea LANDRIEU – Quentin ROBINOT 3:2 (6:11, 8:11, 11:5, 11:7, 6:3)
Joao MONTEIRO - Patric BAUM 0:3 (6:11, 16:18, 5:11)
Enrico RECH DALDOSSO – Adrien MATTENET 2:3 (11:4, 11:7, 5:11, 9:11, 3:6)
Andrea LANDRIEU – Patric BAUM 2:3 (12:10, 9:11, 11:7, 4:11, 2:6)

Group C
SPG Walter Wels – Leka Enea TDM 3 :0
Frane KOJIC – Oriol MONZO 3:0 (11:8, 11:5, 11:9)
Andreas LEVENKO- Endika DIEZ 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:5)
Adam SZUDI – Hodei MANCHA 3:0 (11:0, 11:9, 11:8)

Group D
Solex-Consult Wiener Neustadt - CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc 3 :0
Felix WETZEL - Szilard GYORGY 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 11:9)
Andy PEREIRA - Sebastian LOSO 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
Tomas KONECNY - Kristian CERVIK 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)

Group D
TTC Enfireex Ostrava - TTSC UMMC-ELEM 3 :1
Jakub KLEPRLIK – Danila TRIVAN 1:3 (13:11, 7:11, 5:11, 6:11)
Felipe OLIVARES – Mikhail PAIKOV 3:2 (4:11, 11:8, 9:11, 12:10, 6:5)
Petr KORBEL – Anton KOTOV 3:2 (11:7, 11:6, 5:11, 9:11, 6:5)
Jakub KLEPRLIK – Mikhail PAIKOV 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 11:13, 6:5)

Group B
SK Vydrany - Top Spin Messina Fontalba 0:3
Samuel NOVOTA – Joao MONTEIRO 0:3 (4:11, 4:11, 10:12)
Peter SEREDA – Andrea LANDRIEU 1:3 (8:11, 4:11, 11:4, 7:11)
Zoltan LELKES – Jordy PICCOLIN 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)

Group A
Asisa Borges Vall - STK Libertas Marinkolor 3:1
Marc DURAN – Miho SIMOVIC 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:4)
Joan MASIP – Filip CIPIN 3:0 (12:10, 11:5, 11:9)
Albert VILARDELL – Tomislav JAPEC 0:3 (4:11, 8:11, 13:15)
Marc DURAN – Filip CIPIN 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:1).

 

Označeno u
Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.
Povezani članci