Emil Milihram pobijedio na kajak maratonu u mjestu Česky Krumlov

| 14.10.2025. u 08:29h | Objavljeno u Sport

Članovi Kajak kanu kluba Varteks nastupili su na kajak maratonu u mjestu Česky Krumlov na stazi duljine 36 kilometara na rijeci Vltavi u Češkoj.

U konkurenciji kanu jednosjeda kod seniora pobijedio je Emil Milihram, a Danijel Mijatović plasirao se na 12. mjesto.

Kod mlađih juniora koji su nastupili na stazi duljine 11 kilometara Hana Valjak u kajak jednosjedu plasirala se na 3. mjesto, dok je Viktor Žmegač u kanu jednosjedu završio na 8. mjestu.

Mlađi natjecatelji Kajak kanu kluba Varteks nastupili su na kajak slalomu na rijeci Gurk u Klagenfurtu, te u jakoj međunarodnoj konkurenciji natjecatelja iz Austrije, Italije, Slovenije i Hrvatske ostvarili solidne rezultate.

U kajaku jednosjedu u kategoriji do 15 godina nastupila je kadetkinja Leona Habek koja je bila 7., dok se Lucija Plantak plasirala na 8. mjesto. U kajaku su nastupili i kadeti Domagoj Kracik koji je bio 12. i Dino Zgrebec koji se plasirao na 18. mjesto.

Kod juniora u kajaku Marin Bjeliš bio je na 17., a Neo Vugrek na 25. mjestu.