Elitna liga: Zelengaj i Dubravka-Zagorac remizirali, utakmica u Novom Marofu odgođena Foto: Martin Novosel

| 17.9.2022. u 19:24h | Objavljeno u Sport

Danasa je odigrana samo jedna utakmica u sklopu 5. kola Elitne lige u kojoj su Zelengaj i Dubravka-Zagorac odigrali neodlučeno 1:1. Zelengaj je poveo u 40. minuti preko Davida Vrčeka, dok je Dinko Krnčević u 67. minuti susreta izjednačio za konačnih 1:1 i podjelu bodova.

Danas se trebala odigrati i utakmica u Novom Marofu između istoimenog domaćina i vodeće momčadi lige Bednje, ali nakon pregleda terena u 15,40 sati, zbog natopljenosti terena vodom koja je ometala kretanje lopte i igrača, sudac utakmice odlučio je da se utakmice neće odigrati. O terminu utakmice odlučit će se naknadno.

Sutrašnje utakmice u 16:30 sati: