Elitna liga: Uvjerljive pobjede domaćina Novog Marofa i Poleta (T) Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Uvjerljive pobjede domaćina Novog Marofa i Poleta (T)

| 28.10.2023. u 18:25h | Objavljeno u Sport

U dvije odigrane utakmice 11. kola Elitne lige, domaće momčadi su uzele puni plijen u oba susreta.

Novi Marof je na domaćem terenu slavio protiv Razvitka i slavio sa 5:0, a pogotke su redom zabili Mislav Sakač u 10. minuti, Tomislav Harmicar u 21. minuti, Antonio Zrno u 42. minuti, Sakač je ponovno bio strijelac u 54. minuti iz kaznenog udarca, a Harmicar se također upisao u strijelce u 62. minuti susreta.

Polet (T) je nakon što su pauzirali u prošlom kolu, kod kuće igrao protiv Mladosti (M) i pobijedili su sa 3:0. Renato Sakač je donio 1:0 prednost Poletu (T) u 4. minuti, isti igrač je povisio na 2:0 u 56. minuti, dok je konačnih 3:0 postavio Karlo Gredelj u 76. minuti susreta.