Elitna liga: Polet (T) kiksao na domaćem terenu, uvjerljiva pobjeda Bednje Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Polet (T) kiksao na domaćem terenu, uvjerljiva pobjeda Bednje

vv | 17.3.2024. u 18:23h | Objavljeno u Sport

Nakon što je jučer neočekivano poražen Nedeljanec na domaćem terenu protiv Poleta (C), u današnjim susretima 16. kola Elitne lige, pao je još jedan favorit. Polet (T) je na domaćem terenu izgubio od Dubravke-Zagorca 2:1. Dubravka-Zagorac je povela golom Nikole Pernara u 17. minuti, na 1:1 je poravnao Karlo Gredelj u 36. minuti dok je pobjedu gostima donio Nikola Pernar svojim drugim golom u 79. minuti susreta.

I dok su prve dvije momčadi upisale poraze, trećeplasirana Bednja je slavila na gostovanju kod Mladosti (M) 5:0. Strijelci za Bednju su bili Ante Kulji koji je zabio golove u 9. i 59. minuti susreta, Dino Pomper koji je zabijao golove u 16. i 47. minuti susreta te Saša Hojski koji je tresao mrežu domaćina u 23. minuti susreta. Ovom pobjedom, Bednja je preskočila Polet (T) na tablici i sada su drugi.