Elitna liga: Polet (T) devetkom svladao Plitvicu (G), hat-trickove zabili Gredelj i Janušić Foto: Martin Novosel

| 28.8.2022. u 20:16h | Objavljeno u Sport

U današnja tri susreta odigrana u 2. kolu Elitne lige, Polet (T) je uvjerljivo svladao svog gosta Plitvicu (G) sa čak 9:0. Čak dva igrača su zabila hat-trick na susretu, Karlo Gredelj je zabio golove u 36., 41. i 44. minuti susreta dok je Kristijan Janušić zabio golove u 59., 73. i 87. minuti susreta dok su preostale golove zabili Denis Bartolec  u 14. i 49. minuti te Ivan Vagjunec u 34. minuti susreta.

Budućnost i Jalžabet su odigrali neodlučeno 1:1 u susretu u Vidovcu. Jalžabet je poveo golom Nikole Šobaka u 62. minuti, a Dejan Stanković je zabio za izjednačenje golom u 65. minuti susreta.

Mladost iz Margečana je slavila na gostovanju kod Dubravke-Zagorac sa 2:0. Za vodstvo od 1:0 je zabio Marko Kovačić u 35. minuti susreta, dok je konačnih 2:0 postavio Marget Piskač u 65. minuti susreta.