Elitna liga: Polet (C) ispustio 3:0 prednost protiv Razvitka Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Polet (C) ispustio 3:0 prednost protiv Razvitka

vv | 18.5.2024. u 20:19h | Objavljeno u Sport

Danas je odigran samo jedan susret 25. kola Elitne lige. U Ligi za ostanak, Polet (C) je na domaćem terenu dočekao Razvitak i unatoč sjajnom prvom poluvremenu kada je vodio sa 3:0, na kraju se morao zadovoljiti sa remijem 3:3.

Polet (C) je do prednosti 3:0 došao pogotcima Roka Težaka u 12. i 25. minuti te Renata Veselnika u 29. minuti, ali su gosti izjednačili rezultat pogotcima Frana Mikana u 44. minuti, Filipa Reifa u 54. minuti te Karla Ivančića u 63. minuti susreta.

Ovim remijem i zbog činjenice da su ovog tjedna ostali bez dva boda jer su kažnjeni za prekinut susret u Vidovcu, Polet (C) na posljednjem mjestu više ne može stići devet bodova razlike za pretposljednjom Dubravkom-Zagorac te će iduće sezone igrati u nižem rangu natjecanja, Prvoj ŽNL.