Elitna liga: Novi Marof slavio na gostovanju kod Ivančice, Razvitak bolji od Mladosti (M) Foto: Martin Novosel/ArhivaVV

| 11.11.2023. u 17:17h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane dvije utaimice 13. kola Elitne lige u kojima je Novi Marof svladao Ivančicu, a Razvitak pobijedio Mladost (M).

Novi Marof je bio bolji od Ivančice na gostovanju sa 4:2. Ivančica je imala bolje prvo poluvrijeme, poveli su golovima Patrika Varge u 12. minuti te Ivana Kostelca u 38. minuti, ali su gosti do kraja prvog dijela ipak smanjili zaostatak za domaćinom u 45+1 minuti pogotkom Luke Hrebaka. U drugom poluvremenu, gosti u potpunosti preokreću rezultat, Mislav Sakač izjednačuje na 2:2 u 49. minuti, Sebastijan Štriga donosi 3:2 prednost pogotkom u 84. minuti, a pobjedu potvrđuje Karlo Šilinić pogotkom u 87. minuti susreta.

Razvitak je nastavio s dobrim igrama i slavio sa 2:1 na domaćem terenu protiv Mladosti (M). Mladost je povela golom Margeta Piskača u 36. minuti, ali je Razvitak uspio izjednačiti u 44. minuti susreta pogotkom Alberta Sinanija, a isti igrač je ujedno donio pobjedu Razvitku u samoj završnici 89. minuti susreta.

NEDJELJA - 12.11.2023. u 13:30 h:

TURČIN: Dubravka-Zagorac - Polet (C)
BELETINEC: Bednja - Nedeljanec
VIDOVEC: Budućnost - Polet (T)