Elitna liga: Nedeljanec svladao Ivančicu, Razvitak preokretom do pobjede u Turčinu Foto: Ilustracija/Martin Novosel

vv | 5.5.2024. u 19:54h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 23. kola Elitne lige, Nedeljanec je na domaćem terenu svladao Ivančicu u Ligi za prvaka, dok je u Ligi za ostanak Razvitak slavio na gostovanju kod Dubravke-Zagorca.

Nedeljanec je na domaćem terenu dočekao momčad Ivančice te slavio sa 3:1. Luka Modrić je postigao pogodak za 1:0 vodstvo u 12. minuti, na 2:0 vodstvo domaćina je povisio Tomislav Medved pogotkom u 15. minuti, dok je posljednji gol domaće momčadi zabio Emanuel Škvarić u 18. minuti, a jedini pogodak za goste je zabio Roberto Bregović u 72. minuti susreta.

Razvitak je na gostovanju kod Dubravke-Zagorca slavio sa 3:2. Dubravka-Zagorac je povela 1:0 golom Kristijana Ribića u 20. minuti, gosti su poravnali rezultat pogotkom Luke Delića u 30. minuti, vodstvo domaćinu je ponovno donio Ribić zgoditkom u 71. minuti, a Razvitak je nakon toga preokrenuo rezultat pogotcima Alberta Sinanija u 80. minuti i Karla Ivančića u 86. minuti susreta.