Elitna liga: Nedeljanec slavio u Ivancu, Novi Marof bolji od Zelengaja Foto: Martin Novosel/Arhiva

Elitna liga: Nedeljanec slavio u Ivancu, Novi Marof bolji od Zelengaja

VV | 12.11.2022. u 16:28h | Objavljeno u Sport

U derbi susretu 13. kola Elitne lige, Ivančica je na domaćem terenu dočekala Nedeljanec i izgubila sa 2:1. Tomislav Medved je Nedeljancu donio prednost od 2:0 golovima u 12. i 16. minuti, dok je Ivančica golom Leona Gregura u 45. minuti iz kaznenog udarca smanjila prednost gostiju na 2:1. U drugom poluvremenu su mreže mirovale, ali je gostujući igrač Nikola Žmegač zaradio dva žuta kartona i isključenje u 87. minuti susreta, prvi žuti je dobio u 43. minuti zbog preoštrog starta, a drugi je također zaradio zbog preoštrog starta. Ovom pobjedom se Nedeljanec revanširao Ivančici za poraz u 2. kolu kada su na domaćem terenu izgubili sa 3:1.

Novi Marof je na gostovanju kod Zelengaja slavio s uvjerljivih 4:0. Golove za gostujuću momčad su zabili Vedran Brdar u 53. minuti, Josip Sabolić u 63. i 90. minuti te Antonio Zrno u 89. minuti susreta.

Nedjeljni susreti, 13:30 sati: