Elitna liga: Nedeljanec bez milosti za Zelengaj, Mladost (M) uzela bodove u zadnjim minutama

| 25.3.2023. u 19:22h | Objavljeno u Sport

Danas su u Elitnoj ligi su odigrane tri utakmice u sklopu 17. kola i najvišu pobjedu je ostvario Nedeljanec na gostovanju kod Zelengaja kojeg je svladao s vrlo visokih 9:0.

Edo Žganec je zabio dva gola u pobjedi Nedeljanca u 28. i 63. minuti, kao i Tomislav Medved koji je zabio golove u 43. i 55. minuti, dok su po jedan gol zabili Petar Rog u 32., Jošua Horvat u 50., Jurica Hanžek u 64., Josip Šestak u 80. i Filip Štefulj u 82. minuti susreta.

Uzbudljiv susret odigran je u Jalžabetu gdje je domaći Jalžabet upisao poraz protiv Mladosti (M) u posljednjim minutama susreta. Maldost je povela golovima Marija Kovačića u 5. i Margeta Piskača u 48. minuti susreta, ali je domaćin uspio izjednačiti rezultat na 2:2 golovima Matije Lučića u 62. i Nikole Horvata u 84. minuti susreta, ali Mladost (M) na kraju ipak nije ispustila poraz i pobjednički gol je na kraju zabio Srećko Šumečki u 89. minuti susreta. Domaćin je na kraju u 90+5 minuti ostao s igračem manje jer je M. P. udario protivničkog igrača sa šakom u glavu, zaradio je izravni crveni karton.

U Novom Marofu je istoimeni domaćin slavio sa 2:0 protiv Budućnosti golovima Tomislava Harmicara u 32. minuti i Mislava Sakača u 55. minuti susreta.

Nedjelja, 26. ožujka, 16:00 sati