Elitna liga: Ivančica bez milosti za Zelengaj, Bednja svladala Budućnost Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Ivančica bez milosti za Zelengaj, Bednja svladala Budućnost

VV | 1.10.2022. u 19:17h | Objavljeno u Sport

U današnja tri susreta sedmog kola Elitne lige, Ivančica je sa čak 8:0 svladala svog domaćina Zelengaj u Donjem Kućanu.

Jednostrana golijada u današnjem susretu počela je već u 9. minuti kada je Erik Vincetić zabio za 1:0, dok su nakon toga redom zabijali Emil Martinčević u 27., Borna Keča u 36., Matija Friščić u 38., Eduard Vusić u 72. i 79. minuti, ponovo Emil Martinčević u 82. i  Leon Gregur u 84. minuti susreta iz kaznenog udarca.

Bednja je imala puno više milosti za svog protivnika Budućnost iz Vidovca i slavila je sa 4:0. Pogotke za domaćina su zabili Mihael Đurin u 35. minuti iz kaznenog udarca, Leonardo Žuti u 42. minuti te Niko Ivančić u 47. i 68. minuti.

Najmanje golova palo je u Novom Marofu gdje je istoimeni domaćin svladao gostujuću Dubravku-Zagorac sa 2:0. Golove za domaćina su postigli Vedran Brdar u 44. minuti i Luka Šantek u 89. minuti susreta.

Nedjeljne utakmice u 16:00 sati: