Elitna liga: Budućnost do velike pobjede protiv Bednje, remi u Tuhovcu Foto: Martin Novosel/Arhiva VV

Elitna liga: Budućnost do velike pobjede protiv Bednje, remi u Tuhovcu

vv | 31.3.2024. u 18:27h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 18. kola Elitne lige, posljednjeplasirana Budućnost ostvarila je veliku pobjedu na domaćem terenu protiv trećeplasirane Bednje. Budućnost je povela autogolom Mateusa Diasa da Silve u 64. minuti, Bednja je uspjela izjednačiti pogotkom istog igrača (da Silve) u 83. minuti, ali Budućnost se ipak na kraju veselila pobjedi pogotkom Josipa Golubara u 87. minuti susreta. Budućnost se bori za ostanak, ostvarili su tek treću pobjedu sezone s ovim slavljem, ali su trenutno i dalje su zakovani za dno na posljednjem mjestu tablice.

Pad favorita nastavio se i u Tuhovcu gdje je domaći Polet odigrao samo 1:1 remi protiv Poleta iz Cestice. Polet iz Cestice je poveo pogotkom Renata Veselnika u 48. minuti dok se domaćin spasio poraza u 80. minuti susreta pogotkom Valentina Bečehelija.