Elitna liga: Bednja u derbiju vrha tablice svladala Ivančicu u Ivancu Foto: Dražen Novosel

Elitna liga: Bednja u derbiju vrha tablice svladala Ivančicu u Ivancu

VV | 22.10.2022. u 18:31h | Objavljeno u Sport

Trebao je to biti izjednačen derbi u borbi za prvo mjesto na tablici, ali na kraju je Bednja prilično uvjerljivo svladala Ivančicu na gostovanju u Ivancu sa 3:0 u sklopu 10. kola Elitne lige. Golove za Bednju su zabili Ante Kulji u 42. minuti, Romario Matova u 77. minuti te Dominik Božak u 87. minuti susreta.

Polet (C) je na domaćem terenu protiv Zelengaja bio na rubu poraza, ali u posljednjim minutama susreta su spasili bod u 3:3 remiju. Polet (C) je prvi poveo na susretu golom Roka Težaka u 8. minuti, ali je Zelengaj nakon toga preokrenuo rezultat golovima Faustina Douglasa De Souze u 18., Davida Vrčeka u 54. i Valentina Mlakara u 63. minuti susreta. I dok je već izgledalo da će Polet (C) upisati poraz na domaćem terenu, Karlo Leskovar je zabio dva gola i to u 90. i 90+4 minuti susreta za spas boda. Bruno Mazini Pinto je zbog dva žuta kartona, prvi u 37. minuti zbog preoštrog starta i drugi u 79. minuti zbog odugovlačenja i udaranja lopte u prekidu igre, zaradio isključenje za Zelengaj.

Nedjeljne utakmice, 15:30 sati: