Elitna liga: Bednja i Polet (T) zabili sedam golova svojim protivnicima Foto: Martin Novosel/Ilustracija

Elitna liga: Bednja i Polet (T) zabili sedam golova svojim protivnicima

VV | 9.4.2023. u 19:22h | Objavljeno u Sport

U današnja tri susreta na Uskrs u sklopu 19. kola Elitne lige, čak dvije momčadi su slavile sa sedam golova u protivničkoj mreži. Polet (T) je na gostovanju kod Budućnosti slavio sa 7:0 pogotcima Denisa Bartolca u 3. i 64. minuti, Tina Dvorskog u 5. minuti, Karla Šimeka u 20. minuti, Nikole Modrića u 30. minuti (KU), Valentina Bečehelija u 67. minuti te Nikole Katalenića u 70. minuti susreta.

Istim rezultatom je Bednja na domaćem terenu svladala Dubravku-Zagorac. Za Bednju su strijelci bili Tomislav Herceg koji je zabio hat-trick golovima u 4., 20. i 38. minuti susreta, Richard Rodrigues de Paula koji je zabijao u 8. i 70. minuti susreta, Ante Kulji koji je zabio pogodak u 11. minuti te Niko Ivančić koji je zabio gol u 21. minuti susreta.

Ivančica je na gostovanju kod Plitvice (G) slavila sa 2:0 golovima Ivana Josipovića u 11. minuti te Ivana Kostelca u 45. minuti susreta. Fizioterapeut domaće momčadi Igor Horvat je u 45+1 minuti susreta opomenut zbog vrijeđanja suca.