Elitna liga: Bednja i Ivančica podijelili bodove, Razvitak i Jalžabet također Foto: Masrtin Novosel/Arhiva VV

Elitna liga: Bednja i Ivančica podijelili bodove, Razvitak i Jalžabet također

| 6.4.2024. u 19:14h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 19. kola Elitne lige koja su završila s identičnih 1:1. Ivančica je na gostovanju kod Bednje odigrala 1:1, dok je isto završio susret Razvitka i Jalžabeta.

Bednja je protiv Ivančice povela pogotkom Tarika Jimoha-Donovana Kareema u 10. minuti, dok je konačnih 1:1 postavio Dominik Božak u 67. minuti susreta. Ivančica je utakmicu završila s igračem manje jer je u 75. minuti Leon Vuglač zaradio izravni crveni karton zbog sprječavanja izgledne prilike za postizanje pogotka.

U utakmici Razvitka i Jalžabeta, Jalžabet je poveo pogotkom Marka Lučića u 9. minuti susreta, dok je Karlo Ivančić pogotkom u 88. minuti spasio bod domaćinu. Gostujući trener Izet Terzić je dobio javnu opomenu u 81. minuti susreta.

NEDJELJA - 07.04.2024. u 16:30 h:
NEDELJANEC: Nedeljanec - Polet (T)
CESTICA: Polet (C) - Mladost (M)
TURČIN: Dubravka-Zagorac - Budućnost