Varaždinske košarkašice polako privode kraju kvalifikacije za popunu Premijer lige

Ekipa Vindi izgubila u Zagrebu susret 5. kola kvalifikacija za popunu Premijer lige

| 17.4.2021. u 19:51h | Objavljeno u Sport

Danas je u SD Dubrava u Zagrebu odigrana utakmica 5. kola Lige za prvaka i za popunu Premijer lige, između domaćeg sastava Orke i ekipe Vindi. Utakmica je završena rezultatom 62:49 (15-18, 23-14, 18-6, 6-11) u korist domaćeg sastava.

Nakon domaće pobjede nad ekipom Vodica u prošlom kolu, varaždinske košarkašice su danas u pretposljednjem kolu Lige za prvaka izgubile su utakmicu od ekipe Orke.Ekipa Vindi, pod vodstvom trenera Marka Škerbića nastupila je u sljedećem sastavu:Barušić M. (CAP) 9, Žanić Pa. 7, Žanić Pe. 14, Brezovec L. 6, Francišković K., Dukić Z. 9, Kauzler L., Štrocinger R. 4, Božović P., Hrastić S, Novosel E

-Čestitam igračicama i trenerima Orke na zasluženoj pobjedi.Odigrali smo ovo kolo sapremalo treninga zbog ozljeda i izostanaka.Utakmicu smo otvorili dosta dobro i stvorili prednost u prvoj četvrtini. "Širina klupe" protivnika dozvolila im je da cijelu utakmicu odigraju istim tempom, i pogotovo u drugoj i trećoj četvrtini stvore razliku koju do kraja nismo uspjeli sustići. Sljedeći nas vikend očekuje putovanje u Slavonski Brod gdje gostujemo kod ŽKK Brod na Savi, čime zaključujemo ovu, za nas vrlo uspješnu sezonu - komentirao je nakon susreta trener ekipe Vindi Marko Škerbić.