Tri člana Karate kluba Klenovnik osvojili su jednu zlatnu i jednu srebrnu medalju

Dvije medalje za tri člana Karate kluba Klenovnik u Rijeci

| 23.10.2015. u 21:53h | Objavljeno u Sport

Članovi Karate kluba Klenovnik nastupili su na međunarodnom karate turniru 15. Croatia Open u Rijeci, na kojem je  sudjelovalo 1586 natjecatelja iz 170 klubova i 16 država. Karate klub Klenovnik nastupio je sa svoja 3 karatista koji su osvojili 2 medalje.

Prvo mjesto i zlatnu medalju, osvojila je Lana Pavlaković (ml.učenice -do 32 kilograma).  Drugo mjesto i srebrnu medalju, izborio je Noa Bančić (ml.učenici do 26 kg ). Noin finalni meč u regularnom vremenu bio je neodlučen, pa je došlo do preglasavanja, te je odlukom sudaca izgubio. Adrian Stančić u kategoriji učenika do 30 kg nije uspio doći do medalje. Izgubio je u prvom kolu također preglasavanjem sudaca.