Druga ŽNL: Zadrugar zabio šest novih golova u 6:3 slavlju protiv Dinama 01 Foto: Martin Novosel

Druga ŽNL: Zadrugar zabio šest novih golova u 6:3 slavlju protiv Dinama 01

| 20.6.2021. u 12:10h | Objavljeno u Sport

Zadrugar je u 26 kola Druge ŽNL do sada zabio nevjerojatnih 134 golova, a u jučerašnjoj pobjedi protiv Dinama 01 su slavili sa 6:3.

Luka Levatić je Dinamu 01 donio 2:0 vodstvo golovima u 22. i 26. minuti susreta, ali je nakon toga Zadrugar preokrenuo rezultat u svoju korist na 4:2 golovima Patrika Mraza u 31., Darija Struškog u 38. i 66. te Bojana Vručine u 53. minuti susreta, nakon toga je Nikola Levatić u 87. minuti susreta iz kaznenog udarca smanjio na 4:3, ali je Bojan Vručina s dva nova gola u 89. i 90. minuti stavio točku na i za konačnih 6:3.

Nova Ves je iznenađujuće s visokih 5:1 slavila protiv Lepoglave.  Za domaći sastav su strijelci bili Miroslav Ribič, Dominik Kranjčić, Ivica Bistrović (AG), Ervin Sokač i David Sokač u 10., 40., 55., 75. i 78. minuti, dok je Pantrik Šantalab 12. minuti zabio gol za goste.

Mladost (VT) je slavila kod Bukovčana s 3:0. Sva tri gola je zabio Boris Levatić u 8., 54. i 67. minuti susreta.

Danas su na rasporedu pet utakmica. Polet (M) će ugostiti Rudara 47, Radnički kod kuće igra protiv Mladosti (S), Razvitak će biti domaćin Mladosti (Š), Novakovec će na domaćem terenu dočekati Klenovnik dok će Orač gostovati kod Podravca Kitra. Sve utakmice počinju u 18 sati.