Druga ŽNL: Zadrugar na domaćem terenu zabio novih 12 golova u slavlju protiv Mladosti (Š) Foto: Martin Novosel

| 28.6.2021. u 06:02h | Objavljeno u Sport

Dva kola prije kraja prvenstva u Drugoj ŽNL, u 28. kolu, Zadrugar je na domaćem terenu ostvario još jednu visoku pobjedu, svladavši Mladost iz Šemovca sa čak 12:1.

Dario Struški je bio autor čak pet golova susreta. Prvo je zabio gol za 3:0 u 11., pa gol za 4:0 u 15., te golove za 6:0, 9:1 i končanih 12:1 u 38., 64. i 85. minuti susreta. Prvi gol susreta za 1:0 vodstvo Zadrugara je zabio Karlo Kolak, Dorina Topolko je bio strijelac gola za 2:0 u 10. minuti, Filip Kvezić je zabio gol za 5:0 vodstvo Zadrugara u 32. minuti i 7:0 vodstvo u 47. minuti, Luka Gerić je bio strijelac pogotka za 8:1 vodstvo u 60. minuti, Struški je zabio svoj drugi gol susret u 64. minuti za 9:1 vodstvo, dok su Petar Križanić u 66. i Nikola Pačko iz kaznenog udarca u 73. minuti susreta zabili golove za 10:1 i 11:1 vodstvo Zadrugara. Jedini gol je za goste iz Šemovca zabio Matija Sever u 55. minuti susreta i to je bio gol za 7:1 vodstvo Zadrugara.

Zadrugar nije bio jedini s visokom pobjedom u ovom kolu. Nova Ves je s visokih 8:1 svladala Novakovca na njihovom terenu, ali vrijedi napomenuti da je Novakovec veći dio susreta igrao s igračem manje jer je utakmicu već u 19. minuti napustio Tomislav Kovačević jer se nije dobro osjećao, a Novakovec je do tada već iskoristio jedinu zamjenu na svojoj klupi. Strijelci za goste su bili Miroslav Ribič (1. i 42. minuta), Dominik Kranjčić (18. minuta), Pavlek Jerec (37. i 70. minuta) i Ervin Sokač (54., 56. i 88. minuti), dok je jedini gol za domaćina zabio Nikola Hamelec u 69. minuti susreta.

U ostalim susretima, Podravac Kitro je na domaćem terenu bio bolji od Mladosti (VT) sa 4:1, Orač je svladao Rudara 47 s 5:0, Bukovčan je na domaćem terenu poražen od Dinama 01 s 3:2, Mladost (S) je na gostovanju kod Poleta (M) bila bolja s 3:0, Radnički je s 3:1 svladao Klenovnika, a Razvitak je bio boljo od Lepoglave također s 3:2.