Druga ŽNL: Zadrugar i dalje ostvaruje visoke pobjede, Orač remizirao s Bukovčanom Foto: Martin Novosel

| 12.6.2021. u 21:49h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 25. kola Druge ŽNL, Zadrugar je još jednom ostvario visoku 6:0 pobjedu na gostovanju kod Rudara 47, dok je Orač kod kuće odigrao remi s Bukovčanom 1:1.

Zadrugar je do golova doša o u 29., 33., 67., 75., 78. i 83. minuti, a strijelci su redom bili Luka Gerić, Nikola Pačko, Bojan Vručina, Patrik Mraz, Patrik Mraz i Dario Struški.

U susretu Orača i Bukovčana, Franjo Požgaj je zabio u 52. minuti za Bukovčan, dok je Jurica Vresk za Orač zabio u 82. minuti susreta.

U sutrašnjim utakmicama nas očekuju dvoboji Lepoglave i Podravca Kitra, Klenovnika i Nove Vesi, Mladosti (Š) i Novakovca, Mladosti (S) i Razvitka, Dinama 01 i Radničkog te Mladosti (VT) i Poleta (M).

Sve utakmice se igraju u 18 sati osim utakmice u Lepoglavi koja će se odigrati već u 11 sati.