Druga ŽNL: U dvoboju Dinama 01 i Dinama (B), pobjeda pripala gostima iz Babinca Foto: Martin Novosel

Druga ŽNL: U dvoboju Dinama 01 i Dinama (B), pobjeda pripala gostima iz Babinca

| 3.10.2021. u 09:33h | Objavljeno u Sport

U jedinom subotnjem susretu 6. kola Druge ŽNL, u Vrbanovcu su se susreli domaći Dinamo 01 i Dinamo iz Babinca u kojem je gost iz Babinca slavio s rezultatom 3:2.

Domaćin je bolje krenuo u susret i držao vodstvo od 2:0 u 50. minuti nakon što je golove za Dinamo 01 zabio Silvio Beser u 30. i 50. minuti, ali su gosti iz Babinca preokrenuli susret u svoju korist golovima u Matije Cmuka u 52. minuti, Bore Možanića u 70. minuti i Bojana Hercega u 85. minuti.

U današnjih šest susreta Druge ŽNL sastaju se Mladost (Š) i Polet (M), Podravac (Sv) i Novakovec, Nova Ves i Lunjkovec, Podravc Kitro i Mladost (VT), Radnički i Lepoglava te Razvitak i Orač.