Druga ŽNL: Radnički u sudačkoj nadoknadi svladao Orača, Zadrugar danas lovi 20. pobjedu sezone Foto: Martin Novosel

VV | 30.5.2021. u 09:37h | Objavljeno u Sport

U jedinom susretu, Druge ŽNL 22. kola koji se igrao u subotu, Radnički je na domaćem terenu svladao Orača s 2:1.

Radnički je poveo golom Vedrana Hižaka u 40. minuti susreta, gosti su izjednačili golom Dominika Dombaja u 48. minuti susreta, dok je konačnih 2:1 i pobjedu domaćinu donio Petar Konjević golom u drugoj minuti sudačle nadoknade drugog poluvremena. Gosti su susret završili sa čak dva igrača manje. Dominik Dombaj isključen izravnim crvenim kartonom u 81. minuti susreta jer je psovao i prijetio pomoćnom sucu, dok je Damir Jambriško u 90+4 minuti susreta dobio također izravni crveni jer je opsovao glavnog suca.

U današnjim susretima 22. kola Druge ŽNL, Zadrugar će na domaćem terenu loviti jubilarnu 20. pobjedu sezone na domaćem terenu protiv Bukovčana, dok se u preostalim susretima nalaze Podravac Kitro i Polet (M), Razvitak i Mladost (VT), Novakovec i Rudar 47, Nova Ves i Dinamo 01, Lepoglava i Mladost (S) te Klenovnik i Mladost (Š).

Sve utakmicu počinju u 17:30 sati.