Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Druga ŽNL: Polet (M) preokretom slavio protiv Novakovca, Lunjkovec uvjerljiv protiv Podravca (Sv)

| 25.9.2021. u 21:08h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 5. kola Druge ŽNL, vidjeli smo jednu domaću i jednu gostujuću pobjedu.

Domaću 5:1 pobjedu upisao je Lunjkovec protiv Podravca (Sv) u susretu u kojem je domaćin slavio s 5:1. Za Lunjkovec su golove postigli Senad Sobota u 8. i 42. minuti, Zoran Šafarek u 60. i 80. minuti te Vedran Zdelar u 74. minuti susreta, dok je jedini gol za goste zabio Sven Hošteter u 69. minuti susreta.

Susret u Novakovcu pripao je Poletu iz Martijanca rezultatom 3:2. Polet (M) je poveo protiv Novakovca u 6. minuti pogotkom Dalibora Kelina, domaćin je tada preokrenuo rezultat golovima  Davora Gregurića i Marinka Grgića u 36. i 45+1 minuti susreta, a na kraju je Polet (M) svojim preokretom golovima Rafaela Tenšića (AG) i Denisa Šalomona u 83. i 86. minuti susreta došao do pobjede.