Druga ŽNL: Podravac (SV) s 5:2 svladao Novu Ves u lokalnom derbiju Foto: Martin Novosel/Ilustracija

Druga ŽNL: Podravac (SV) s 5:2 svladao Novu Ves u lokalnom derbiju

VV | 7.5.2022. u 20:23h | Objavljeno u Sport

U jedinom subotnjem dvoboju 22. kola Druge ŽNL, Podravac iz Svibovca Podravskog je na gostujućem terenu igrao protiv Nove Vesi u susjedskom derbiju i slavio s 5:2.

Denis Majcen i Mihael Soldat su zabili golove za 1:0 (KU) i 2:0 vodstvo gostiju u 2. i 26. minuti susreta, Miroslav Ribič i Vedran Strelec su golovima u 36. i 41. minuti (KU) susreta poravnali rezultat na 2:2, ali su gosti golovima Leona Vukovića u 47., Svena Hoštetera u 82. i Mihaela Matučca u 89. minuti susreta na kraju uzeli pobjedu.

Gosti su u 62. minuti ostali s igračem manje jer je Mihael Soldat dobio dva žuta kartona, prvi u 43. i drugi u 62. minuti, oba zbog preoštrog starta.

Sutra su na rasporedu utakmice između Dinama (B) i Lepoglave, Dinama 01 i Mladosti (VT), Razvitka i Lunjkovca, Radničkog i Novakovca, Podravca Kitroa i Poleta (M) te Mladosti (Š) i Orača. Sve utakmice se igraju u 17 sati.