Druga ŽNL: Lepoglavi visoka pobjeda kod Rudara 47, tri susreta završila bez pobjednika

Druga ŽNL Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

U današnjih pet susreta 5. kola Druge ŽNL, Lepoglava je ostvarila najuvjerljiviju pobjedu svladavši Rudara 47 na gostovanju sa 6:1. Marko Žuliček je bio dvostruki strijelac za goste golovima u 70. i 72. minuti, Benjamin Šantalab je bio strijelac u 17., golman Slaven Vuglač je zabio gol iz kaznenog udarca u 25., Silvio Podsečki je bio strijelac u 78., a Mario Sinovec u 88. minuti, dok je počasni gol za domaćina zabio Matija Cmuk u 82. minuti susreta. Domaćin je susret završio s igračem manje, nakon što je iz igre isključen Petar Žiher zbog dva žuta kartona koja je dobio u 56. i 61. minuti zbog preoštrih startova.

Čak tri susreta su danas ostala bez pobjednika. Polet (M) i Radnički su odigrali 1:1, isti je rezultat bio na susretu Dinama 01 i Klenovnika, dok je Mladost (VT) remizirala 3:3 s Novom Vesi. Jedinu pobjedu pored Lepoglave ostvario Orač na domaćem terenu gdje je sa 4:0 svladao goste iz Novakovca.